Застосування теплових насосів повітря-вода

Теплові насоси (ТН) зарекомендували себе в якості надійного обладнання, що не завдає шкоди здоров'ю користувачів та екології, оскільки працюють без спалювання органічного палива та не генерують шкідливих викидів. У всьому світі системи опалення на базі теплових насосів приходять на заміну газовим та деревним котлам та поступово витісняють викопне паливо. ТН здобули особливу популярність в країнах Європи і Азії. У нашій країні свій шлях до масового покупця ТН розпочали відносно недавно. Однак вже зараз на ринку можливо придбати ефективні рішення світового рівня. Відомий японський виробник кліматичного обладнання CHOFU пропонує низькотемпературні теплові насоси в моноблочному виконанні «повітря-вода». Модельний ряд Chofu представлено трьома тепловими насосами, які відрізняються номінальною тепловою потужністю в режимі обігріву: 6, 10 та 16 кВт. Завдяки досконалій конструкції зовнішніх блоків ці моделі можуть забезпечувати високоефективний обігрів приміщень навіть при низькій вуличній температурі до -20°C. Зокрема, зовнішні блоки цих насосів обладнано пластинчатими теплообмінниками, встановлені потужні компресори, адаптовані для роботи при низьких температурах, нагрівач дренажного піддону, циркуляційний насос, запобіжний клапан та розповітрювач, застосовуються спеціальні електронні компоненти. Всі елементи зовнішнього блоку відповідають європейським та світовим стандартам, які пред'являють до обладнання більш жорсткі вимоги по роботі, ніж національні стандарти. Крім конструктивних особливостей ці системи відрізняються від звичайних інверторних моделей, також спеціальними алгоритмами роботи, які дозволяють економити електроенергію при підтримці в приміщенні комфортних умов і швидше виходити на робочий режим. Також в блок інтегровано алгоритм розморожування, який скорочує час, необхідний для цієї процедури. Все це дозволяє гарантовано забезпечувати високу теплопродуктивність при температурах вуличного повітря -20 °С.

Навіть при роботі в критичних умовах енергоспоживання систем зберігається на невисокому рівні. Це забезпечує дво- і навіть трикратну економію в порівнянні з електричними обігрівачами. З огляду на те, що на більшій частині території України температура рідко опускається нижче - 20 °C, можна стверджувати, що моноблоки CHOFU можуть ефективно працювати в режимі обігріву практично весь опалювальний період. Всі моделі протестовано в умовах експлуатації на території центральної Європи та Японії. Якщо користувач не живе в будинку постійно, він може активувати режим захисту від замороження. У приміщеннях буде підтримуватися температура +5°C, що попередить можливість промерзання будинку. При цьому витрати за електроенергію залишаться мінімальними. Крім ключової функції високоефективного обігріву, всі представлені моделі можуть не менш ефективно виконувати охолодження в теплий період року до + 43°C, теплові насоси відносяться до класу енергоефективності «А++». У комплекті з усіма блоками йдуть зручні та зрозумілі пульти керування, які кріпляться на стіні.
Сучасна ситуація призводить нас до пошуку альтернатив централізованому поквартирному опаленню та індивідуальному опаленню за рахунок газових конденсаційних котлів. Вартість на послуги комнуальних постачальників тепла постійно зростає. Вартість природнього газу також має не добрі тенденції, щодо зростання. Наразі природній газ для населення коштує 6,9579 грн / м3, ми спостерігаємо за ситуацією із переглядом тарифів для населення, що зумовлена політикою МВФ. Вже восени вартість 1 м3 природнього газу може зрости майже вдвічі і становитиме - 12 грн/м3. В таких обставинах вже існує актуальна альтернатива, що має економічне підгрунтя - це повітряні теплові насоси невеликої потужності. Для індивідуального поквартирного опалення цілком можливо використовувати невеликі 5 - 10 кВт повітряні теплові насоси. Для таких задач застосовують переважно моноблочні повітряні теплові насоси. Вони мають просту та надійну конструкцію й прості в експлуатації. Найважливішим моментом є той факт, що обравши повітряний тепловий насос ви маєте можливість одразу охолоджувати й обігрівати свою квартиру та гріти гарячу воду за допомогою однієї системи. Вартість системи теплового насосу на сьогодні вже ідентична до вартості системи опалення із газовим котлом та вартості системи кондиціонування. А ось щодо єксплуатаційних витрат, вони будуть значно менші. Окупність таких систем на основі повітряного теплового насосу сягатиме 5-6 років при вартості газу для населення - 6,9579 грн / м3. Ми пропонуємо типові рішення для квартир та невеликих коттеджів на основі теплових насосів від японського виробника CHOFU. CHOFU - це ефективність, малі габарити, японська якість та надійність, простота в експлуатації, широка гарантія. Якщо ви обираєте тепловий насос, то зверніть увагу саме на CHOFU, бо він дійсно того вартий!
Зворотній зв'язок

×
Надіслати запитання


×
Протокол введення в експлуатацію

×