Історія компанії налічує більш ніж 50 років
передових технологій виробництва

За рахунок професійного підходу до справи і високих технологій, продукція компанії присутня не тільки на японському, але й на світових ринках.  • Частка ринку CHOFU в Японії 50%

Компанія CHOFU заробила репутацію компанії, що має передові технології та обладнана найсучаснішою технікою для проведення різних досліджень і розробок на вищому рівні. Багаторічна практика та інновації компанії гарантують виготовлення продукції найкращої якості та з урахуванням дбайливого ставлення до природи.

Висока репутація компанії обумовлюється чудовими функціональними характеристиками і відмінною якістю вироблених товарів. Виступаючи кращим в Японії виробником побутової техніки, CHOFU бере на себе велику відповідальність і ініціативу в цій індустрії.

CHOFU - високотехнологічна компанія, що комплексно оцінює життя людини і створює комфорт та індивідуальний підхід. Підприємство займається створенням пристроїв, що чітко відповідають попиту та бажанню споживачів. Філософія компанії CHOFU - реалізувати мрії кожного клієнта.

Вирбництво всіх моделей теплових насосів відбувається в Японії. Причиною цьому є початкова орієнтація компанії на внутрішній ринок країни. Бренд CHOFU зайняв позицію доступної та якісної японської марки, що дає можливість зробити перший крок до енергонезалежності.

Зворотній зв'язок

×
Надіслати запитання


×
Протокол введення в експлуатацію

×