Інверторна технологія як фактор підвищення енергоефективності

Збільшення потужності теплових насосів і збільшення кількості каскадних систем виявило необхідність підвищення ефективності використання енергоресурсів. На практиці системи тепло- і холодопостачання проектуються для максимальних навантажень за потужністю, що розраховані на максимально низькі температури, які відповідають тому чи іншому регіону, незважаючи на те, що вони реально затребувані лише в 2% від часу опалювального сезону. Погодні умови щороку непередбачувані, скачки температури і відлиги знижують потребу в теплі, при цьому компресор продовжує працювати за заданим режимом на повну потужність. У підсумку виходить, що коефіцієнт річної ефективності занижений. При використанні промислових теплових насосів цифри перевитрати енергії вражають. Виникає закономірне питання, чи можна використовувати функцію опалення або охолодження в необхідному обсязі, не витрачаючи зайву енергію? Так з'явилася ідея додати до будови теплових насосів інверторне керування.

Інверторна технологія дозволяє насосу підлаштовуватися під систему опалення за рахунок зміни навантажень з урахуванням таких факторів, як сезонні коливання і зміни температури протягом дня. При цьому комфортний температурний режим в житловому будинку або на будь-якому іншому об'єкті забезпечується як під час заморозків, так і у періоди відлиги: будівля отримує рівно стільки тепла, скільки потрібно. Безумовна перевага інверторної технології в тому, що вона дозволяє ефективно використовувати ресурси. Компресор такого теплового насосу працює на оптимальній потужності, яка визначається найбільш навантаженими протягом року показниками. Нове технічне рішення дозволяє знизити споживання електроенергії на 30% в порівнянні з традиційною системою керування компресором теплового насосу. Інверторне керування допомагає уникнути багаторазових циклів вмикання / вимикання. Це виключає можливість перевитрати енергії при «середніх потребах», а також значно збільшує термін служби компресора, зникає необхідність великої кількості стартових пусків і забезпечується зниження пускових струмів (пуск потужного двигуна передбачає великий стрибок навантаження в електричній мережі). Змінна швидкість компресора забезпечує до 70% зниження сили електричного струму.
Ще однією перевагою теплових насосів зі змінною потужністю є можливість установки баків та буферів меншого обсягу, або взагалі без них. Закономірно буде вважати, що система теплових насосів технології повітря-вода повинна комплектуватись інвертором для керування швидкості компресора для довговічної та енергоефективної роботи пристрою та забезпечення Вашої економії та комфорту.
Зворотній зв'язок

×
Надіслати запитання


×
Протокол введення в експлуатацію

×